Novatruck

o nas

dowiedz się więcej o nas

co nas wyróżnia?

Cenimy jakość i inwestycje na lata.

Zakup to Twój wybór!

Oferujemy nie tylko wózki widłowe, ale także szeroki wybór części zamiennych od renomowanych producentów. Klienci mają możliwość kompleksowego zamówienia potrzebnych części bez konieczności szukania ich u różnych dostawców, co przyspiesza proces naprawy i zmniejsza czas przestoju wózków.
Nie znalazłeś tego czego szukasz? Napisz!

Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom!

Potrzeby i wymagania każdego z Nas są inne. Novatruck skupia się na indywidualnych potrzebach i wymaganiach każdego klienta. Doradza w doborze najlepszego wózka widłowego i oferuje rozwiązania dopasowane do specyfiki działalności klienta, co zwiększa satysfakcję zakupową i lojalność.

Wraz z produktem otrzymujesz wsparcie techniczne!

Novatruck oferuje wysokiej jakości usługi serwisowe, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że ich wózki widłowe są w dobrych rękach. Firma posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu sprawnie usuwa usterki, co minimalizuje czas przestoju i zapewnia ciągłość działalności klienta.

Novatruck

Firma Novatruck siedzibę główną ma w Warszawie, lecz specjalizuje się w dystrybucji wózków widłowych i części zamiennych na terenie całej Polski. W celu zwiększenia dostępności do oferty dla swoich klientów, Novatruck realizuje wysyłki na terenie całego kraju w oparciu o zaufane firmy dostawcze z wieloletnim doświadczeniem. Klienci z różnych regionów Polski mają łatwy i szybki dostęp do potrzebnych im produktów. Możliwość zaopatrzenia Klientów na terenie całej Polski zapewnia firmie Novatruck konkurencyjną pozycję na rynku.